Повідомлення про початок процедури розгляду проекту «Детальний план частини території міста Сєвєродонецька в районі перехрестя вул. Богдана Ліщини – вул. Сметаніна»

28-08-2019

            Підстава розроблення містобудівної документації: Детальний план розроблений на підставі рішення сесії Сєвєродонецької міської ради від 14.03.2019.2019р. №3454 «Про розроблення детального плану частини території міста Сєвєродонецька в районі перехрестя вул.Богдана Ліщини – вул.Сметаніна».

            Замовник містобудівної документації: Сєвєродонецька міська рада.

            Розробник містобудівної документації: ТОВ «РБП»

            Мета розроблення проекту містобудівної документації: Проект «Детальний план частини території міста Сєвєродонецька в районі перехрестя вул.Богдана Ліщини – вул.Сметаніна» розроблений з метою уточнення положень генплану міста Сєвєродонецька, розробленого в 1994 році, планувальної структури і функціонального призначення території в районі перехрестя вул.Богдана Ліщини – вул.Сметаніна» для визначення можливості зміни цільового призначення земельної ділянки  та реконструкції перевантажувального терміналу, організації транспортного і пішохідного руху, комплексного благоустрою та озеленення території.

            Склад та зміст містобудівної документації: Детальний план складається із пояснювальної записки та графічних матеріалів. В проекті дана оцінка існуючої ситуації та визначені: основні принципи планування та забудови території, формування архітектурної композиції, функціональне використання території, режим та параметри забудови,   інженерне забезпечення, транспортне обслуговування, організація руху транспорту і пішоходів, містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища, інженерна підготовка території, благоустрій території.

        Основні техніко-економічні показники:

            Детальний план розрахований орієнтовно на 7 років.  

Поз.

Найменування

Од.вим.

Значення показників

Існуючий стан

Етап від 3 до 7 років

1

Територія в межах проекту ДПТ, у тому числі:

га / %

     2,4 / 100

2,4 / 100

2

територія ПП «Левада»

          га / %

   0,8567 / 36

0,8567 / 36

3

Адміністративна будівля

        тис. м2        

        0,0         

     0,18

4

Виробничі будівлі та споруди

        тис. м2

0,14

     0,96

5

Тверде покриття

тис. м2

0,25

1,8

6

Газони та зелені насадження

тис. м2

0,5

0,64

7

Водопостачання

м3 / добу

0,0

3,0

8

Каналізація

м3 / добу

0,0

3,0

9

Електропостачання

МВт

10,0

50,0

           Рішення Детального плану враховані в оновленому генплану міста Сєвєродонецька, який одночасно розробляється Харківським інститутом «Укрміськбудпроект». Звіт про стратегічну екологічну оцінку СЕО для проекту «Детальний план частини території міста  Сєвєродонецька в районі перехрестя вул.Богдана Ліщини – вул.Сметаніна» не  розроблявся, в зв’язку з розробленням на всю територію міста стратегічної екологічної оцінки до проекту оновленого генерального плану м.Сєвєродонецька.

            Місце і строки ознайомлення з проектом містобудівної документації: З проектом «Детальний план частини території міста Сєвєродонецька в районі перехрестя вул.Богдана Ліщини – вул.Сметаніна» можна ознайомитись на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради у розділі «Містобудівна документація» - ]]>http://www.sed-rada.gov.ua/mistobudivna-dokumentaciya]]> та в Департаменті землеустрою, містобудування та архітектури Сєвєродонецької міської ради за адресою: м.Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, кімн.5, 4  т.4-23-78, 4-21-99 з 29.08.2019р. по 27.09.2019р.

           Заплановані інформаційні заходи:

- Розміщення графічних та текстових матеріалів на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради у розділі «Містобудівна документація» та в будівлі Сєвєродонецької міської ради за адресою: м.Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, I поверх, хол .

- Інформування мешканців міста про проект детального плану та його обговорення через засоби масової інформації.

- Інформування власників та користувачів земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект детального плану, через засоби масової інформації.

          Пропозиції до проекту приймаються в строки з 29.08.2019р. по 27.09.2019р. у письмовому вигляді за адресою: м.Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, Департамент землеустрою, містобудування та архітектури. Пропозиції подаються з урахуванням вимог ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», з зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, з особистим підписом, і повинні містити обґрунтування    з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

        Відповідальним за організацію розгляду пропозицій призначений заступник начальника відділу земельних відносин та архітектури - головний архітектор Департаменту землеустрою, містобудування та архітектурно-будівельного контролю Тетерятник Таіса Іванівна (бульвар Дружби Народів, 32, кімн. 5, т.4-23-78).