Ви тут:

Порядок надання матдопомоги в рамках Меморандуму ВЦА м.Сєвєродонецьк та САРГу

05-10-2020
Категорія: 

Керівник ВЦА м. Сєвєродонецьк Олександр Стрюк під час апаратної наради повідомив про Порядок, за яким надаватиметься матеріальна допомога родичам загиблих і населенню, що постраждало внаслідок надзвичайної ситуації (пожежі), ]]>в рамках підписаного меморандуму про співпрацю  між Військово-цивільна адміністрація міста Сєвєродонецьк Луганської області та громадською організацією «Сєвєродонецька агенція розвитку громади» ]]>в межах програми захисту населення і території м.Сєвєродонецька від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Порядок надання

матеріальної допомоги родичам загиблих та населенню, що постраждало внаслідок надзвичайної ситуації (пожежі)

  1. Особа, яка потребує матеріальної допомоги, подає заяву до відділу зі звернень громадян ВЦА м.Сєвєродонецьк.  
  2. Відділ зі звернень громадян ВЦА м.Сєвєродонецьк передає звернення до управління праці та соціального захисту населення ВЦА м.Сєвєродонецьк для прийняття відповідного рішення.
  3. Потім прийняте рішення передається на затвердження правлінням ГО «Сєвєродонецька агенція розвитку громади».
  4. Бухгалтерія організації проводить перерахування на картки осіб, які зверталися до ВЦА м.Сєвєродонецьк

 

ГО «Сєвєродонецька агенція розвитку громади» бере на себе обов’язки приймати на свій поточний рахунок грошові кошти, які надійшли безоплатно або у вигляді безповоротної фінансової допомоги чи добровільних пожертвувань для надання матеріальної допомоги родичам загиблих та населенню, що постраждало в наслідку надзвичайної ситуації (пожежі).

 

Військово-цивільна адміністрація м.Сєвєродонецьк бере на себе відповідальність за  організацію обліку, збирання підтверджуючих документів від осіб, які  постраждали під час надзвичайної ситуації (пожежі), для отримання матеріальної допомоги. Затверджує перелік осіб, які потребують грошової допомоги. Пакет необхідних документів передає на розгляд правління ГО «Сєвєродонецька агенція розвитку громади».

 

Рейтинг: 
1
Средняя: 1 (1 оценка)
854
0