Ви тут:

Спортивний калейдоскоп

22-09-2020
Категорія: 

У суботу, ]]>19 вересня вихованці КДЮСШ 2 приймали участь у турнірі Новопсковської ДЮСШ з футболу серед юнаків 2011-2012 р.н.]]>

В турнірі приймали участь команди м.Старобільск – «Юніор», м.Сєвєродонецьк – КДЮСШ 2, смт.Новопськов - ДЮСШ (два склади), смт.Марковка – ДЮСШ.

Результати кругової гри серед 5 команд:

1 місце - м.Старобільск «Юніор»

2 місце - м.Сєвєродонецьк КДЮСШ 2

3 місце - смт.Новопсков (1 склад)

4 місце - смт.Марковка ДЮСШ

5 місце - смт.Новопсков (2 склад)

Голи були забиті: Давид Жуган, Давид Ларгін, Даніл Сушко, Захар Урубков.

Команду юнаків готує тренер-викладач Євген Сімбірьов.

***

З 19 по 20 вересня 2020 в м.Сєвєродонецьк вперше після ремонту на професійному покритті відбулася відкрита першість міста з тенісу настільного ‘Золота ракетка Сєвєродонецька’.

На змагання прибуло понад 130 спортсменів з Харкова, Слов’янська, Щастя, Мирнограда, Кремінного, Бахмута, Костянтиновки, Золотого, Краматорська, Покровська, Конотопа, Чернігова, Дружковки та Родакова.

Вихованці КДЮСШ1 посіли наступні місця:

Абсолютна першість :

1 місце – Матюніна Вероніка , Радченко Діана

2 місце – Шередега Софія, Ченявська Олена

3 місце – Кожемякін Євген, Афанасієвська Марія

2004 та молодші :

1 місце - Матюніна Вероніка

2 місце – Поборчий Данило, Шередега Софія

3 місце – Гончаров, Олчевська Анастасія

2006 та молодші :

1 місце - Матюніна Вероніка

2 місце – Шередега Софія

3 місце - Ченявська Олена

2008 та молодші :

2 місце - Ченявська Олена

3місце – Іванченко Єгор

2011 та молодші :

1 місце – Ротіков Олексій, Афанасієвська Віолетта

2 місце – Модний Тімофей, Куниця Сєрафіма

Дашевський Тимур, Косік Анастасія

2012 та молодші :

1 місце – Валуйський Мірон, Мітрохіна Софія

2 місце –Комаристий Єгор, Куніца Серафіма

3 місце – Лушин Кирил, Стрельцова Анастасія

Наймолодші:

1 місце – Сушко Кузьма

2 місце – Гордієнко Іван

3 місце – Кочєтков Назар

Тренер: Олександр Мінін.

***

]]>18-20 вересня  у м. Краматорськ відбувся Відкритий чемпіонат Донецької області серед юнаків з гімнастики спортивної.]]>

Змагання зібрали понад 100 спортсменів з м.Краматорська, м.Сєвєродонецьк, м.Київа, м.Слав’янська,  м.Бахмута, м.Маріуполь.

Переможці особистої першості в кожному розряді визначалися за сумою балів у багатоборстві.

Юні гімнасти КДЮСШ 2 повернулись з перемогами:

Олександр Загайнов завоювал І місце за програмою ІІ спортивного розряду;

Кіра Бершинська виборола бронзу за програмою ІІІ спортивного розряду;

Діана Уварова завоювала ІІІ місце за програмою ІІІ спортивного розряду.

Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами і медалями.

Спортсменів підготували тренери-викладачі Катерина Данильченко та Геннадій Шатохін.

***

З 18 по 20 вересня 2020 в м.Миколаївка  відбувся Чемпіонат донецької області  з дзюдо серед дорослих юнаків та дівчат 2009-2010 р.н.

На змагання прибуло понад 150 спортсменів з Луганської та Донецької областей.

Вихованці КДЮСШ1 теж прийняли участь в цьому турнірі та здобули наступні місця:  Величко Матвій  посів 1 місце в ваговій категорії 55 кг, Шеченко Нікіта отримав срібло в ваговій категорії 38 кг.

Тренер: Олександр Тарельник.

***

З 18 по 19 вересня 2020 в м.Сєвєродонецьк відбулась відкрита першість міста зі скелелазіння присвячена Дню фізичної культури та спорту.

На змаганнях були присутні понад 60 спортсменів, змагання відбувались в категорії швидкість.

Вихованці КДЮСШ1 посіли наступні місця:

Хлопці 2011 – 2012 р.н.

1 місце – Харченко Михайло

2 місце – Поліваній Матвій

3 місце – Баранов Євген

В наймолодшій віковій категорії посіли 1 місце – Баранов Савелій та Федоренко Віра.

Дівчата 2011 – 2012 р.н.

1 місце здобула Артеменко Ніка

2 отримала Сєміволос Марія та третє місце посіла Самарська Аріна.

 Серед дівчат 2007 – 2008 р.н. місця розподілились наступним чином :

1 місце здобула Зомарєва Катрина , срібло отримала Макагон Юлія та третє місце посіла Пащук Ярослава.

Серед хлопців 2007 -2008 р.н. місця розподілились так :

1 місце здобув Макагон Владисла, 2 місце посів Абрамкін Микита та третє місце Сень Володимир.

В категорії 2006 р.н. та старші місця розподілили так :

1 місце серед дівчат посіла Загорулько Валерія а серед хлопців Мишко Олексій, друге місце Віхрова Олександра та Шутько Марк та третє місце посіли Мостова Дар’я та Аврамов Микита.

Тренери: Вікторія Єрасковська, Юлія Радіонова та Максим Павлієнко.

***

На спеціалізованому шосе в Лісопарку в районі спортивного комплексу «Темп»  у п'ятницю ]]>18 вересня у Харкові відбувся командний чемпіонат України з крос-кантрі]]>.

111 спортсменів з 14 регіонів боролися за нагороди у чотирьох категоріях.

Кожна збірна могла публікувати до чотирьох учасників, але результати лише двох найкращих спортсменів входили до командного заліку.

До речі, національний турнір по МТБ в крос-кантрі в такому командному форматі відбувся вперше.

Збірну Луганської області представляли Сурженко Данило та  Редька Владислав (вихованці КДЮСШ 2), Соколов Данило (вихованець ЛОШВСМ).

За підсумками гонки Данило Сурженко та Данило Соколов здобули для області срібну медаль.

Змагання організовано Федерацією велосипедного спорту України, Федерацією велосипедистів Харківської області за підтримки місцевої влади.

Підготував вихованців тренер-викладач Євген Ігнатов.

***

]]>17-18 вересня 2020 року на стадіоні КДЮСШ 2 відбулись всеукраїнські спортивно-видовищні заходи – «Олімпійський урок» та «Відкриті уроки футболу».]]>

Метою заходів були поставлені цілі:

- розвиток олімпійського руху в Україні;

- формування у дітей та молоді мотивацій до здорового способу життя;

- сформувати позитивне ставлення та стійкий інтерес до фізичної культури, футболу;

- соціальна інтеграція дітей-переселенців у місцеві громади через ігри та вправи.

Ці заходи були гарною нагодою та можливістю, які націлені не на досягнення спортивного результату за будь-яку ціну, а на отримання радості від гри незалежно від рівня здібностей дитини.

Під час заходів стадіон був поділений на 7 квадратів, на яких було задіяні такі питання:

1. Поліцейський – булінг у школі, вибухово-небезпечні речовини;

2. Психолог – ігри  на увагу та командні дії;

3. Удари на точність;

4. Квадрат - удари на силу;

5. Веселі ігри на мислення;

6. Ігри на увагу та координацію;

7. Гра у футбол.

Веселий та бадьорий настрій вітав на стадіоні КДЮСШ 2, вихованці отримали задоволення та гарне самопочуття.

По завершенню заходів спортивна школа та вихованці отримали подарунки від Української асоціації футболу: м’ячі, фішки, манишки, канат, футболки.

***

З 14 по 19 вересня 2020 в м.Чорноморськ відбувся турнір з тенісу ITF 5 категорії.

На змагання прибули тенісисти із Білорусі, Молдови, Росії, Італії, Туреччини та України.

Вихованці КДЮСШ1 Кременчуцький Іван та Лисих Ірина прийняли участь в парному розряді та здобули наступні місця: Іван став чемпіоном в парному розряді цього турніру виборовши перше місце, а Ірина здобула третє місце.

Тренер: Максим Сєвєрченко.

Всі заходи проходили з урахуванням карантинних обмежень на території України, які спрямовані на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СOVID -19.

]]>Відділ молоді та спорту]]>

 





Рейтинг: 
Средняя: 5 (2 оценок)
88
0