Ви тут:

У Сєвєродонецьку відкрито новий дитячий садок

20-08-2019
Категорія: 

20 серпня у Сєвєродонецьку відбулась непересічна подія – після багатьох років вперше відкрився дошкільний навчальний заклад: ясла-садок комбіновано типу №43 «Веселка».

Після масштабних ремонтних робіт цей заклад має як оновлений утеплений фасад, упорядковану територію з ігровими павільйонами, так і повністю нове обладнання, меблі та сантехніку; у ньому перекрито дах з використанням сучасних матеріалів,  замінено вікна на енергозбережні, оновлено зовнішнє електропостачання, освітлення, тротуарною плиткою вимощено доріжки,  установлено паркан, в приміщеннях на першому поверсі утеплено підлогу з використанням новітніх матеріалів, відремонтовано харчоблок. Дитячий садочок оснащений телевізорами, інтерактивними дошками, комп’ютерною технікою.

Роботи велись не один рік: відроджено заклад за 4 роки, а простояв він - 30 років. Відкриття закладу у його сьогоднішньому вигляді стало можливим завдяки плідній співпраці державної і міської влади, депутатської більшості депутатського корпусу Сєвєродонецької міської ради (група «Сєвєродончани»). Будівельно-монтажні роботи проведено за рахунок коштів ДФРР та місцевого бюджету, облаштування відбувалося за рахунок міського бюджету та коштів благодійників. На сьогодні цей заклад - найсучасніший серед дитсадків Сєвєродонецька, зроблений на найвищому рівні.

І ось нарешті відбулось його урочисте відкриття. На свято прийшли майбутні вихованці, їх батьки та колективи дошкільних закладів міста. Подвір’я майоріло від яскравого вбрання діточок.

На урочисте відкриття закладу завітали почесні гості: в.о. міського голови, секретар міської ради Вячеслав Ткачук; голова депутатської групи «Сєвєродончани», голова комісії з питань планування бюджету та фінансів Сєвєродонецької міської ради Ігор Бутков, депутат Сєвєродонецької міськради Андрій Гавриленко, представники Луганської обласної державної адміністрації.

В.о.міського голови Вячеслав Ткачук звернувся до батьків та малюків. Пряма мова: «Именно для всех вас мы сделали этот праздник. Сегодня настоящий день открытия, а не тот фальстарт, который пробовали до этого сделать предшественники. В этом году выделено 1,5 млн. грн. из городского бюджета на обустройство кухни, вентиляции, освещения. Того, без чего не возможно было открыть детский садик. Хочу обратить внимание на то, с какой любовью строители и команда сделали мощение плитки, отделку фасадов. Сказать, что этот детский сад показательный – это почти ничего не сказать. Здесь не только новое оборудование, мебель и новые технологии, которые применили. Самое главное, что здесь работали с душой. Наша команда, которая у власти чуть больше 7 месяцев, поверьте –служит вам, служит городу. Мы вместе делаем наш город красивым. Ради вас всех наша команда и работает. Всех с праздником!»

Голова депутатської групи «Сєвєродончани»,  депутат Сєвєродонецької міської ради Ігор Бутков поздоровив присутніх з такою визначною подією у житті Сєвєродонецька. Пряма мова: «Дорогие северодончане! Сегодняшний праздник символичный, слышны детские голоса, а значит, город будет жить, развиваться. Я горжусь, что родился в этом городе, рад, что живу с вами в одном городе. 4 года назад вы доверили нам быть депутатами. И сегодня у нас, можно сказать, отчетный день. Сегодня мы ввели в эксплуатацию этот новый детский сад. Хочу поблагодарить всех строителей, отдел образования, коллектив самого детского сада, Вячеслава Ткачука, благодаря энергии которого мы смогли открыть этот сад. В этом саду задана планка, на которую нужно равнять все остальные. Мы продолжим работу над проектом дальнейшего развития детских садиков в городе Северодонецке. Для этого будем освобождать детские сады от чиновников, а детские сады будем делать садами!» - наголосив Ігор Миколайович та подарував закладу сертифікат на 150 тис. грн. для придбання та встановлення дитячих майданчиків.

Андрій Гавриленко, представник депутатської групи «Сєвєродончани» підкреслив: «Сегодня мы вспоминаем, как это все начиналось, сегодня мы говорим слова огромной благодарности строителям, монтажникам, энергетикам, тепловикам, специалистам, которые отвечают за водоотведение, всем тем, кто трудился над тем, чтобы это здание снова заработало как детский сад. Спасибо предыдущему составу Северодонецкого городского совета, который принимал решение, чтобы этот сад возобновить. Сегодня праздник детей, которые пойдут в этот детский сад. Пожелаем им, чтобы их дошкольное обучение в этих стенах было на самом высоком и достойном уровне!»

Начальник відділу департаменту освіти і науки з інклюзивної, дошкільної та загальносередньої освіти Луганської ОДА Наталія Сагіна поділилась враженнями: «Я у захваті від того, що сьогодні побачила. Це велика подія, яка є масштабною не тільки в місті, але й в області, й в усій Україні. Сьогодні не так багато відкривається закладів освіти в Україні. Сєвєродонецьк показав свою наполегливість, свою турботу про своїх мешканців. Я дякую від обласної адміністрації, від департаменту освіти, від себе особисто за такий великий внесок в розвиток дошкільної освіти не тільки на Луганщині, а й в усій Україні. Дякую всій команді за значний внесок в розвиток і розбудову нашої держави!».

До вітальних слів приєдналась завідувач ДНЗ №43 Наталія Наумова, яка подякувала з великою душею: «Ми будемо вдихати змістовне виховання, будемо віддавати всю душу для виховання наших малят».

Велике спасибі пролунало від батька трьох дітей, який у 2014 року переїхав сюди з Луганська: «Мои дети ходили в сад в Луганске. Там такого уровня не было, не было такого отношения. Тут видно, с какой душей это все делалось. Меня переполняют эмоции. Для меня лично, это одно из самых ярких впечатлений после 2014 года. И я уверен, что этот садик станет для моего ребенка второй семьей. Спасибо огромное всем! Это результат эффективной сотрудничества и командной работы».

Дякували всім тим, хто допомагав відроджувати дитячий садочок: будівельникам, відділу капітального будівництва, відділу освіти, керівництву Луганської облдержадміністрації, депутатам міської ради, виконавчому комітету, керівництву міста. Всім, хто доклав максимум зусиль для остаточного введення в експлуатацію цього закладу.

За особистий внесок у розвиток та будівництво міста, високий професіоналізм і сумлінну працю та з нагоди закінчення будівельно-монтажних робіт по об’єкту «Капітальний ремонт ДНЗ №43» грамотами виконавчого комітету нагороджено представників підрядної  організацій:

  • Рязанцева Євгена Олександровича  – директора ТОВ «Престо»;
  • Єрмоленка Володимира Васильовича  – засновника ТОВ «Престо»;
  • Кузьміна Олександра Миколайовича – начальника дільниці
    ТОВ «Престо»;
  • Кузнецова Василя Миколайовича – будівельника-опоряджувальника ТОВ «Престо»;

За сумлінну працю, високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності за доручену справу та великий особистий внесок у відновлення роботи дошкільного навчального закладу грамотами виконкому відзначено працівників  КДНЗ (ясел - садка) комбінованого типу № 43  “ Веселка ”:

  • Наумову Наталію Анатоліївну, завідувача;
  • Фіалковську Алевтину Аркадіївну, завгоспа.

Неочікуваною стала поява великої подарункової коробки і, особливо, поява звідти ляльки ЛОЛ з ключем від дитячого садочка. Ним і «відкрили» двері «Веселки», запросивши усіх оглянути приміщення.

За яскравим вбранням закладу всі бажаючі змогли подивитися не менш вражаюче внутрішнє оздоблення садочка. Завідувач закладу Наталія Наумова провела детальну екскурсію по групам і приміщенням ДНЗ. І маленька подорож у країну веселкового дитинства справила неабияке враження. Умовам, створеним у цьому закладі, можна лише позаздрити – тут є все необхідне для якісного дошкільного виховання дитини. У кожної групи є кімната для занять, спальні, душові кімнати. Є в дитсадку і простора музична зала та спортзал. Харчоблок оснащений сучасним кухонним обладнанням.

Пройшлися також територією – подивились на оздоблення ігрових зон. Малюків розважали на майстер-класах: малюванням на барельєфі, пальчиками, виготовленням промінчиків з цукерок, розвагами у кульковий дартс і улюбленими веселими стартами, дівчаткам робили зачіски з квітками. Найбільш активна малеча за вірші та пісні отримувала подарунки.

В дитячому садку буде багато дітей з особливими потребами (інклюзивні групи), тож, у більшості груп  у гігієнічних кімнатах  встановлені опори відповідно до різних потреб особливої дитини, передбачено два пандуси для центрального входу та для виходу на ігрові майданчики; облаштовано веранди та спеціальні внутрішні дворики для поганих погодних умов, установлені двері достатньою ширини.

Для  формування толерантного товариства дітей,  батьків,  персоналу дошкільного навчального закладу створені спеціальні кімнати спілкування та психологічного розвантаження, кімната  лікувальної фізкультури.

Дошкільний навчальний заклад розрахований на 14 груп загальною чисельністю 260 дітей (в разі перевантаження може прийняти 320 діток). Педагогічний та обслуговуючий персонал складатиме  88 одиниць, що забезпечить реалізацію усіх інноваційних методик дошкільного виховання на сучасному рівні. А вже 1 вересня ясла-садок №43 відкриє свої двері малюкам, і ще один веселковий промінь добра засвітить у Сєвєродонецьку.

Відеоматеріал: ]]>https://www.youtube.com/watch?v=gqhGm2RkwaA]]> 

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (1 оценка)
2486
0