Ви тут:

З Днем Знань, з новим 2020-2021 навчальним роком!

01-09-2020
Категорія: 

          Сьогодні, 1 вересня, громада міста Сєвєродонецька, як і вся українська спільнота, святкує День Знань та початок нового 2020-2021 навчального року. Довгоочікувана та відповідальна подія для учнів (вихованців), їхніх батьків, педагогів, керівництва міста, громадськості!

       З обов’язковим урахуванням протиепідемічних заходів освітній процес розпочато в 21 закладі загальної середньої освіти.  Продовжено  роботу 15 закладів дошкільної освіти та двох дошкільних підрозділів у навчально-виховних комплексах. Готові до  проведення занять у гуртках, творчих об’єднаннях   5 закладів позашкільної освіти.

        За шкільні парти сьогодні сіли 10 480 учнів, з них- 1065 першокласників.

        Спільними зусиллями освітян, батьків,  влади, партнерів у закладах освіти відремонтовано навчальні приміщення, оновлено матеріально-технічну базу, створено необхідні умови щодо реалізації права дитини на якісну, безпечну та доступну освіту.  

        Зокрема, за рахунок коштів, виділених у рамках реалізації президентської програми «Велике Будівництво»,  модернізовано  та значно покращено енергоефективність   будівель СЗШ №№ 5,10,13.

          

                Усім щире побажання успіхів, наснаги, здоров’я, миру!

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)
64
0