Ви тут:

Звернення депутатів Сєвєродонецької міськради до Президента України щодо спроби незаконної зміни результатів позачергових виборів до Верховної Ради України по Виборчому округу №106 та недопущенню підкупів виборців

26-07-2019
Категорія: 

На засіданні 66-ї (позачергової) сесії, яка відбулася 26 липня під головуванням секретаря міської ради, в.о. міського голови Вячеслава Ткачука, депутати прийняли Звернення до Президента України Володимира Зеленського щодо спроби незаконної зміни результатів позачергових виборів до Верховної Ради України по Виборчому округу №106 та недопущенню підкупів виборців:

Шановний пане Президенте!

Сєвєродонецька міська рада звертається до Вас із проханням вжиття негайних дій щодо розхитування суспільно-політичної ситуації лідером політичної партії «Наш край», а фактично кримінально-злочинного угрупування - Сергієм Шаховим і його прибічниками в Луганській області та безпосередньо у місті Сєвєродонецьку.

Протягом виборчої кампанії з позачергових виборів до Верховної Ради України Сергій Шахов разом зі своїми прибічниками організовували масову скупку голосів виборців по всій території Луганської області шляхом масової роздачі цукру, грошей та «соціальних карток». Завдяки нехтуванню Конституцією України та всеукраїнським законодавством, залучившись підтримкою (завдяки підкупу) обласних та місцевих правоохоронців, Сергій Шахов разом зі своєю так званою «командою» скупив найбільшу кількість голосів по 107 (м. Лисичанськ), 112 (м. Рубіжне), 113 (м. Сватове) та 114 (смт Біловодськ) виборчих округах. І тільки у Сєвєродонецьку (ВО №106) переміг кандидат від ПП «Слуга народу» Олексій Кузнєцов, а кандидат від «команди Шахова» Юрій Фурман посів друге місце. Але Сергій Шахов та його кримінально-злочинне угрупування хочуть у незаконний спосіб відібрати перемогу у представника Вашої політичної сили.

Політична сила «Слуга народу» вперше стикається у Сєвєродонецьку та Луганській області з відвертим нехтуванням норм Конституції України, Законів України, прав і свобод громадян кримінально-злочинним угрупуванням Сергія Шахова. А депутатська більшість Сєвєродонецької міської ради, яка сформована з представників різних політпартій, протягом майже п’яти останніх років протидіє Сергію Шахову та його поплічникам у спробах захопити наше місто. Ця особа завдяки підкупам та погрозам неодноразово приводила до зриву та дестабілізації роботи Сєвєродонецької міської ради. Через особисте чав-ентеогенне сприйняття Сергієм Шаховим існуючої реальності та параноїдальноейфоричні неадекватні дії та аморальні й злочинні амбіції він неодноразово загострював суспільно-політичну ситуацію у Сєвєродонецьку. Звертаємо увагу, що дії Сергія Шахова та інших підконтрольних йому осіб може призвести до негативних наслідків, які для міста, що знаходиться в близькості від зони бойових дій можуть бути фатальними.

Депутати та члени виконкому Сєвєродонецької міської ради неодноразово зверталися до центральних та обласних органів влади й правопорядку щодо спроб підкупу і залякування депутатів, членів виконкому, керівників комунальних підприємств та закладів міста; масову роздача цукру заради підкупу потенційних виборців, особливо соціально незахищених верств населення, яка прийняла загрозливих форм по усіх містах та районах області, але центральна та обласна влада, а особливо правоохоронні органи протягом декількох років не реагують на відверте беззаконня.

Шахівське кримінально-злочинне угрупування, яке розпочало свою діяльність з нині окупованого Стаханова, має за мету взяти під свій контроль Сєвєродонецьк, бо більша частина Луганської області ним вже скуплена і захоплена. Ми неодноразово заявляли, що завдяки цьому організованому злочинному угрупуванню (ОЗУ) проводився незаконний референдум у Стаханові, Брянці, Кіровську та їх подальша окупація проросійськими бойовиками-терористами. Рідні та близькі шахівського ОЗУ і сьогодні очолюють керівні пости в так-званій ЛНР, про що є офіційні підтвердження. За бездіяльності центральних та обласних владних і правоохоронних органів влади більша частина Луганської області, окрім Сєвєродонецька, контролюється шахівцями. Чи не становить це загрозу для національної безпеки України, яка вже в 2014 році завдяки шахівцям та їм подібним втратила частину свої територій?

Шановний пане Президенте, сьогодні у Сєвєродонецьку шахівське кримінально-злочинне угрупування у незаконний спосіб втручається у роботу ОВК №106, влаштовуючи проплачені мітинги агресивно налаштованих тітушок та проплачених і куплених за цукор малозабезпечених і соціальнодиструктивних громадян з метою «перерахунку голосів», а фактично хоче вкрасти перемогу у кандидата від Вашої політичної партії «Слуга народу» Олексія Кузнєцова, якого Сергій Шахов відкрито (про що є відеопідтвердження) називає членом «кровавої банди».

Про ненажерливість шахівського злочинного угрупування говорить зрив роботи Окружної виборчої комісії №106, яка розміщена в будівлі Сєвєродонецької міської ради. З понеділка, 22 липня, шахівська банда не дає працювати комісії, влаштовуючи шабаші проплачених Сергієм Шаховим членів комісії та завізними тітушками. Останньою краплею шахівського беззаконня став напад 25 липня біля будівлі, де повинна засідати окружна виборча комісія, на кандидата в депутати Андрія Фурмана - корінного сєвєродончаника, директора дитячо-юнацької спортивної школи, який влаштували проплачені Сергієм Шаховим завезені злочинці. В результаті нападу Андрій Ферман у важкому стані знаходиться в лікарні – людина може назавжди втратити зір. Це такий спосіб розправи Сергія Шахова над непідкупними та непідконтрольними? Чотири роки тому Шахов, будучи кандидатом в депутати Верховної ради України, вже влаштовував напад на голову окружної виборчої комісії №114 Євгена Байрамова, в результаті чого людина стала інвалідом та частково втратила зір. Але тоді Шахову все зійшло з рук, бо розслідування з цього злочину гальмується та прикривається перевертнями в погонах. Невже знову все зійде Шахову з рук? Невже не нього немає ніякої управи? Невже йому знову дозволять сфальсифікувати вибори?

Ми, депутати Сєвєродонецької міської ради, вимагаємо вжиття негайних дій щодо беззаконня Сергія Шахова та його злочинного угрупування, що всіляко дестабілізують ситуацію у Сєвєродонецьку і Луганській області, розправляються з політичними конкурентами та намагаються вкрасти перемогу у кандидата від ПП «Слуга народу» Олексія Кузнєцова і захопити владу у Сєвєродонецьку.

Враховуючи вищевикладене, просимо негайно втрутитися в ситуацію щодо попередження можливих негативних наслідків загострення суспільно-політичної ситуації у м. Сєвєродонецьку. Крім того, просимо Вашого сприяння у прийнятті новообраною Верховною Радою України ІХ-го скликання закону щодо недопущення підкупу виборців.

 

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (1 оценка)
1180
0