Опитувальник сєвєродончан щодо програм підтримки заходів з енергоефективності

27-09-2019

У цій анкеті Ви матимете змогу поділитися своїми знаннями, більше дізнатися про плани міста Сєвєродонецьк в енергетичному секторі та можливості фінансування енергоефективних заходів.

Ваша відповідь є дуже важливою, навіть якщо тема енергетики в місті Вам не є близькою.

Місто Сєвєродонецьк є підписантом ініціативи Європейського Союзу «Угода Мерів». Відповідно до даної угоди місто взяло на себе зобов’язання до 2020 року зменшити споживання енергоносіїв на території міста на 20%, збільшити частку використання енергії з відновлювальних джерел енергії на 20% та зменшити викиди парникових газів в атмосферу на 20%.

На виконання умов «Угоди Мерів» був розроблений План дій зі сталого енергетичного розвитку міста до 2020 року, на базі наданих даних щодо енергоспоживання в місті по різних секторах за період 2007-2012 роки був здійснений розрахунок базового кадастру викидів.

Планується розпочати роботу з розробки Плану дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату міста до 2030 року.

Це опитування проводиться відділом інвестиційної політики департаменту економічного розвитку Сєвєродонецької міської ради в рамках ініціативи Європейського Союзу «Угода Мерів».

Усі отримані дані будуть узагальнені, але залишаться конфіденційними. Вони будуть використані для дослідження ефективності Плану дій зі сталого енергетичного розвитку м. Сєвєродонецька до 2020 року та розробки Плану дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату м. Сєвєродонецька до 2030 року.

]]>Перейти до опитування]]>