Ви тут:

Надається грант для студентів в рамках соціального проекту «Scholarship в Україні»

04-10-2019
Категорія: 

Сьогодні студенти можуть отримати гранти на навчання в рамках проекту «Scholarship в Україні». Це соціальна програма, яка тільки набирає популярності в нашій країні.  «Scholarship в Україні» започатковано агентством інтернет-маркетингу CyberShark у 2018р.

Основна мета цього соціального проекту – стимулювати українських студентів до поглибленого вивчення різних сфер діяльності та показати, що завдяки своїм знанням можна отримати гарний дохід, задовго до вручення омріяного диплому.

Наразі проходить новий (!) конкурс для студентів ВНЗ ів в межах цього проекту і надається три окремих гранти. Загальна сума грантів становить 63 000 грн. Переможці отримають по 15 000 грн. Учасники, що посядуть друге місце по 5000 грн, а ті студенти, чиї роботи будуть на третьому місці отримають заохочувальний приз у 1000 грн.

Ці кошти не видаються безпосередньо учасникам, а будуть направлені для оплати їхнього навчання. Якщо студент навчається на контрактній основі – йому профінансують рік навчання у ВНЗі, якщо на бюджетній основі – кошти перерахують на оплату додаткових освітніх програм, курсів тощо на вибір студента-переможця.

Хто може стати учасником IV-конкурсу Scholarship в Україні?

Взяти участь можуть:

  • студенти 2-5 курсів у тому числі й магістри;
  • студенти, що навчаються на контрактній чи бюджетній основі;
  • студенти будь-якого факультету;
  • громадяни України.

Організатори конкурсу не обмежуються участю студентів тільки профільного економічно-фінансового спрямування. Не має різниці яку спеціальність ви здобуваєте, головне бажання підвищити рівень своєї фінансової грамотності, фахова та унікальна робота.

Що потрібно для участі в конкурсі?

Щоб стати учасником «Scholarship в Україні» потрібно подати попередню заявку та написати аналітичну роботу, оформивши її у статтю.Це має бути фахова, унікальна стаття від 1000 до 3000 слів, написана українською або російською мовою.

Конкурсну роботу надіслати організаторам конкурсу на електронну пошту - grantatscholarship [dot] in [dot] ua д о 20 листопада 2019 року.

Участь у конкурсі є безкоштовною.

Журі буде проводити оцінювання в два етапи. На початку будуть відібрані три найкращі роботи, далі їх авторів заросять на презентацію та захист.

Подати заявку та ознайомитися з темами і вимоги до робіт можна на сторінках грантонадавачів:
1 грант - ]]>https://maanimo.com/scholarship]]>
2 грант - ]]>https://banker.ua/grant/]]>
3 рант - ]]>https://www.ukrstrahovanie.com.ua/student-grant]]>

Ознайомитися з попередніми конкурсами в межах цього соціального проекту можна  на офіційному сайті за посиланням ]]>https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/]]> .

Як зв’язвтися з організаторами?

Телефон: +38 (067) 622-62-82.

Електронна пошта: grantatscholarship [dot] in [dot] ua.

Scholarships в Україні допомагає талановитим студентам реалізувати себе та підвищити рівень своєї фінансової грамотності.

 


357