Ви тут:

Шановні керівники підприємств, організацій та підприємці міста!

03-08-2017

31 травня 2017 року Мінекономрозвитку, ПАТ КБ «Приватбанк», Національна Туристична Організація та Visa International Service Association підписали меморандум щодо впровадження Національної програми лояльності «Турист України».

Програма «Турист України» передбачає широке використання сучасних технологій і цифрових рішень, передбачає спеціальний мобільний додаток для зручності користувачів, а також комплекс маркетингових оф-лайн заходів для мандрівників.

Сьогодні створюється комплексний цифровий майданчик для розвитку туризму та комунікації туристичного бізнесу з мандрівниками, з можливістю он-лайн замовлення та оплати послуг картами будь яких українських банків.

Завдяки новому виключно он-лайн сервісу, впровадження якого не потребує від держави жодної копійки, туристи зможуть за декілька кликів організувати подорож, отримати інформацію про цікаві заходи, маршрути, визначні пам'ятки, придбати тури і екскурсії, а також автоматично стати учасником національної програми лояльності «Турист України». 

Крім того, програма «Турист України» є кобрендинговим проектом, яка завдяки участі Національної туристичної організації України залучає до проекту інших світових партнерів у сфері туризму та дотичних до нього галузях. Як-то наземні та повітряні перевізники (Міжнародні авіалінії України, Укрзалізниця, Автолюкс, Uber), готелі, страхові компанії, мобільні оператори, мережі заправок, ресторани, клуби, пляжі, музеї та інші туристичні локації, магазини і торгові мережі та інших.

Програма «Турист України» є важливим кроком у напрямку розвитку інфраструктури у регіонах, у тому числі платіжної. Напрям внутрішнього туризму є надзвичайно перспективним для країни в цілому, оскільки саме популярність регіонів серед туристів є запорукою швидких темпів розвитку малого та середнього бізнесу, що в свою чергу має великий потенціал для розвитку національної економіки.

За рахунок широкого кола залучених до програми учасників та партнерів «Турист України» є додатковим інструментом Народної дипломатії (Public Diplomacy) та передбачає додаткову соціальну функцію патріотичного виховання молоді, поваги до України, розвитку її територій та вдосконалення якості українського національного туристичного продукту.

На думку Луганської облдержадміністрації такі заходи - це потужний інструмент формування позитивного іміджу. Навіть серед українців близько         15 млн. є внутрішніми туристами. Вони користуються транспортом, послугами готелів, відвідують ресторани, музеї, пам’ятки культури тощо.

Пропонуємо Вам долучитися до впровадження Національної програми лояльності «Турист України».

Департамент економічного розвитку міської ради