Схід - Експо 2019

27-09-2019

В рамках щорічного бізнес-заходу «Схід-Ккспо 2019», який проходитиме 08-09 листопада 2019 року у конкурс центрі «Український дім» (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) заплановано проведення ряду заходів з представлення економічних та інвестиційних перспектив східних областей України: виставка, ярмарок, майстер-класи, панельні дискусії, презентації та тематичні секції.

В рамках «Схід-Експо 2019» буде відбуватись ярмарок з проведення майстер-класів, де усі учасники виставки зможуть продавати свою продукцію, в тому числі і товари декоративно-ужиткового мистецтва. Очікується, що понад 3000 гостей відвідають цей захід, який надасть можливість відкрити нові перспективи для здійснення нових майбутніх спільних проєктів.

Крім того, організаторами виставкових заходів виділяється майданчик для показу мод із застосуванням продукції місцевих виробників одягу.

Учасникам надається безкоштовна площадка на два дні  та виставкові модулі/кабінки. Також за рахунок ПРООН  покриваються витрати на транспортування виставочних експозицій та розглядається питання фінансування транспортних витрат. Всі інші витрати, пов’язані з проживанням, харчуванням покриваються за власний кошт.

Якщо Ви зацікавлені в участі «Схід-Експо 2019», то Вам необхідно в термін до 27.09.2019р. на електронну адресу департаменту економічного розвитку міської ради  der_investatukr [dot] net надати:

  1.  Інформацію та контактні дані для участі майстер-класах  та показі мод за формою згідно з додатком.
  2. Роздаткові рекламні матеріали та виставочних експозицій для попереднього узгодження з представниками ПРООН.

 

Інформація щодо забезпечення участі у майстер-класах впродовж виставки «Схід-Експо 2019»*

 

№ з/п

П І Б

Контактні дані (телефон, e-mail)

Вид діяльності

Опис продукції

Примітка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*  - Обов’язково необхідно надати min 3 фото продукції по кожному учаснику.

 

Інформація щодо забезпечення участі у показі мод впродовж виставки «Схід-Експо 2019»*

 

№ з/п

П І Б

Контактні дані (телефон, e-mail)

Вид діяльності

Опис продукції

Примітка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*  - Обов’язково необхідно надати min 3 фото продукції по кожному учаснику.Правила використання матеріалів сайту