Інформація щодо складених приписів на власників тимчасових споруд, розміщених з порушеннями

18-07-2019

На виконання Порядку демонтажу тимчасових споруд та засобів пересувної мережі для провадження підприємницької діяльності, затвердженого рішенням виконкому Сєвєродонецької міської ради № 857 від 16.11.2018 року, за результатами моніторингу порушень щодо розміщення тимчасових споруд та засобів пересувної мережі відділ по контролю надає інформацію щодо складених приписів на власників тимчасових споруд та засобів пересувної мережі, що розміщені з порушенням Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 року №244.

1) тимчасова споруда “Мясной ларек” в районі ринку “Успіх” перехрестя вул.Курчатова- просп.Гвардійського ;

2) тимчасова споруда в районі буд. 21 по вул.Курчатова( на зупиночному комплексі);

3) тимчасова споруда “Форнетти” в районі буд.4, вул. Пивоварова ( на зупиночному комплексі);

4) тимчасова споруда жовто-зеленого кольору в районі молокозаводу по вул.Богдана Ліщини. Власника тимчасової споруди на момент проведення перевірки не встановлено.

5) тимчасова споруда зеленого кольору в районі молокозаводу по вул.Богдана Ліщини. Власника тимчасової споруди на момент проведення перевірки не встановлено.

Відділ по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста