Ви тут:

Великі серця маленьких вихованців

02-03-2021
Категорія: 

Уже не перший рік колектив Дошкільного навчального закладу № 25 «Журавлик» співпрацює з благодійним фондом «Щаслива лапа».

Цьогоріч  заклад також не залишився осторонь і підтримав фонд в рамках  VI Всеукраїнської благодійної акції «Happy Мяу для Мурчика»,  присвяченої Всесвітньому дню котів.

Метою цієї акції було: збір корму, круп, ліків для тварин.  Тривала вона з 15 по 26 лютого 2021 року.

Завдяки  турботливому ставленню до братів наших менших, вихованцям, їхнім батькам та педагогам  дитсадочка  вдалося зібрати 51 кг корму та консервів,  14 кг крупи, окрім цього, ліки, лотки, наповнювачі для лотків, мисочки для їжі, іграшки, одноразові пелюшки та 257 гривень.

Усе зібране було передане волонтерам, які опікуються знедоленими тваринами не тільки нашого міста, а і прилеглих сіл, які постраждали внаслідок пожеж влітку 2020 року.

Педагоги ДНЗ № 25 «Журавлик»  зазначають, що  завдяки участі у подібних акціях  у діточок формуються такі якості, як доброта, милосердя, небайдужість, справедливість, а добре ставлення до тварин допомагає малюкам стати гуманними людьми та повноцінними членами суспільства.        

Ми виховуємо маленьких людей з великими серцями!

Відділ освіти ВЦА м.Сєвєродонецьк

 

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (2 оценок)
410
0