ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ проєкту регуляторного акта «Правила торгівлі на ринках Сєвєродонецької міської територіальної громади»

25-06-2021

         Керуючись ст.9 Закону України від 11.09.2003р. №1160 «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»  Сєвєродонецька міська військово – цивільна адміністрація повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту «Правила торгівлі на ринках Сєвєродонецької міської територіальної громади», що спрямовані на правове регулювання господарських відносин.

Проект регуляторного акту з аналізом регуляторного впливу  буде розміщено в мережі Інтернет: ]]>https://sed-rada.gov.ua/regulyatorna-politika/oprilyudnennya-proektiv-re...]]>.

Зауваження та пропозиції від фізичних і юридичних осіб та їх об’єднань приймаються за адресою: бульвар Дружби Народів, 32 каб. № 65 або за тел. (06452)  4-50-76, 4-44-11 та на ел. адресу : tradeatsed-rada [dot] gov [dot] ua.

Термін прийняття зауважень - один календарний місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта  та  аналізу регуляторного впливу.