ЗВЕРНЕННЯ ДО МЕШКАНЦІВ МІСТА

02-12-2015

У Сєвєродонецькій міській раді розробляється стратегія розвитку нашого міста на 2016-2020 роки, яка передбачатиме тактику вирішення нагальних суспільних проблем, що накопичилися у територіальній громаді за попередні роки.

З огляду на те, що можливості міського бюджету обмежені і не можуть забезпечити повне фінансування усіх заходів, які необхідно здійснити у нашому місті для його мешканців, нам необхідно визначити пріоритети на найближчу перспективу. Ми хочемо це зробити за Вашою участю. Тому звертаюся до Вас, і в першу чергу до науковців, експертів, громадських діячів, молоді з проханням взяти активну участь у формуванні програми заходів, надавши нам свої ідеї та пропозиції щодо того, які саме проблеми є невідкладними і на що слід спрямувати зусилля і кошти у першу чергу.

Ваша думка для нас важлива!

Ми хочемо, щоб громадськість була причетна до вирішення проблем міста на усіх етапах. Нам важливо мати не лише перелік проблем, але і пропозиції щодо шляхів їх вирішення. У міській раді йде активний пошук інвесторів та інвестицій, залучення додаткових, як бюджетних так і позабюджетних, коштів для фінансування комплексу робіт з благоустрою нашого міста та вирішення нагальних соціально-економічних, культурних та інших потреб територіальної громади.

Ми будемо вдячні за надані пропозиції, співпрацю з міською радою та її виконавчими органами у реалізації зазначеного завдання.

Ваші пропозиції просимо надавати у письмовому вигляді, електронною поштою чи телефонним зв’язком на адресу департаменту економічного розвитку міської ради: 93400, м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, кімн. 60, телефони – 4-22-53, 4-30-05.

E-mail: ekoatsovet [dot] sed [dot] lg [dot] ua,  marinaatsovet [dot] sed [dot] lg [dot] ua.

З повагою і надією на співпрацю
Директор департаменту
економічного розвитку міської ради
Наталія Стефаніїна Колєснік